O nás

A tohle jsme my, jsme obyčejní lidé, co se rozhodli splnit si svůj sen. Někdo nás podporoval, jiní zase odrazovali od toho, co děláme, ale my se nedali. Z pár metrů kolejí se stala malá trať, která má nyní necelých 400 metrů a jezdí na ní dvě dieselové lokomotivy a jedna parní. Naše druhá parní mašinka je nyní v renovaci, ale až ji dokončíme, tak bude jediná v České republice. 

Jsme jedním z mála spolků, co mají 2 parní lokomotivy. S našimi dieselovými lokomotivami se v sezoně jezdí téměř každý den.

S parní lokomotivou se dělají 3 akce ročně, Přivítání prázdnin s lokomotivou Jůlinkou, Dušičky pod parou a Mikuláš pod parou. Tyto akce mají již na naší trati tradici. Chodí k nám nejenom místní obyvatelé, ale také návštěvníci z daleka. 

Pokud budete mít cestu v okolí Dačic, můžete nám zavolat a domluvit si prohlídku našeho areálu, rádi Vás zde provedeme, svezeme a ukážeme Vám naši dlouholetou práci a radost.

 

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky